Müzik hayatımızın her alanında karşımıza çıkan, ruhumuzu besleyen adeta bizi muma çeviren en güzel şeylerden birisidir. Peki seks yaparken müzik dinlenir mi? Seks yaparken açtığınız şarkının cinsel ilişkinize bir yararı var mıdır? Tabii ki vardır ve tabii ki dinlenir. Partnerinizle sizi tam olarak havaya sokacak olan müzikleri seks yaparken denemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. İsterseniz fazla uzatmadan listemize geçelim.

The Weeknd - Earned It

Hem müziği hem de klibiyle çok tahrik edici bir şarkıdır. Cinsel ilişki esnasında mutlaka dinlemenizi tavsiye ediyoruz. Gaza getirici bir müziktir.

D' Angelo - How Does It Feel

Şarkının ritmiyle birlikte partnerinizle zevkin  en doruklarına çıkabilirsiniz. Tempo ve düzen istiyorsanız mutlaka bu şarkıyı deneyin..

Usher - Burn

Bu şarkı harbiden de çok iyi. Ritim dendiğinde hemen akla gelen şarkılardan birisi olan Burn, Usher'in sesiyle birlikte çok daha iyi bir hava katmaktadır sekse.

Jay Sean feat. Tyga - Sex 101

Birçok kişi bu şarkıyı biliyordur eminim, ayurı bir havası olan, tam gaza getiren parçalardan birisidir bu şarkı.

Beyonce feat. Sean Paul - Baby Boy

Beyonce'nin sesi ile birlikte partnerinizle zevkin doruklarına çıkacağınızdan eminiz. Şarkının sözlerinin anlamına bakacak olursak zaten fantezilerini anlatıyorlar açık açık!

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)