Uzun süreli ilişkilerde, evli çiftlerde çokça görülen sorunlardan birisi de cinsel yaşamın artık bir monotona bağlanması, yapılan sevişmelerden zevk alınamamasıdır. Maalesef ki çiftler zaman geçtikçe hep aynı şeyleri yapmaktan sıkılmakta, seksi adeta bir zorunluluk haline getirip zevk yerine sadece sorumluluklarını yerine getirmekteler. Çiftler daha çok heyecan ararlar, bir zaman sonra bu monoton cinsel yaşam onları mutsuz hale getirir ve maalesef seksten soğumaya kadar gidebilir bu durum.

1. En temel kural: Fantezi.

En temel kural: Fantezi.

Her insanın bir hayal dünyası vardır, tabii bu hayal dünyasında da insanların seks hakkında kurduğu fanteziler vardır. Bu fantezilerle ilgili harika bir oyun önereceğiz sizlere; bugüne dek hiç kimseye söylemediğiniz ama düşündükçe heyecanlandığınız 5 seks fantezisini kağıtlara yazıp katlayın. Aynı şekilde partnerinizden de 5 fantezi yazmasını isteyin. Kağıtları bir kaseye koyun, ardından kasenin içini karıştırıp bir fantezi seçin ve partnerinizle seçtiğiniz kağıttaki fantezi hakkında konuşun, fantezinizi partnerinizle beraber detaylandırıp kurgulamaya çalışın. Ardından olayı akışına bırakın, gerçekten heyecan yaşayacaksınız.

2. Birbirinize rol yapın.

Birbirinize rol yapın.

Bahsettiğimiz kesinlikle orgazm olma taklidi veya çok zevk alıyormuş taklidi yapmak değil. Porno filmlerde olduğu gibi birbirinize rol yapın. Mesela partneriniz öğretmen olsun siz müdür olun. Ardından hayali okul hakkında konuşun, sonra yavaştan mevzuya yürümeye başlayın. Akışına bırakın, bu rolü devam ettirmeyi unutmayın.

3. Biraz ahlakımızı bozalım..

Biraz ahlakımızı bozalım..

Türk ailelerinin yetiştirme tarzlarından dolayı birçok kişi seks ve erotik konular hakkında çekinceli olabiliyor. Bu durum maalesef yatakta da devam etmektedir. Sekste biraz heyecan arıyorsanız yatağınızda uzanırken birden partnerinize hiç olmadık sorular sormaya başlayın. Seks ile ilgili daha önce çekindiğiniz, hiç konuşmadığınız konulardan bahsedin, sorular yöneltin partnerinize. En başlarda zorlanacaksınız, ikinizde çekineceksiniz ama biraz zaman sonra çok çok zevk alacaksınız.

4. Soyunma cezalı challenge!

Soyunma cezalı challenge!

Kurnaz oyunlar tasarlayın. Örneğin, partnerinize kendinizle ilgili sorular sormaya başlayın her yanlış bildiği cevap için giysisinden bir parça çıkarın.

5. Şişe çevirmece.

Şişe çevirmece.

Evet, şaka değil. Partnerinizle şişe çevirmece oynayın. Şişenin ucu kime gelirse o yanıtlasın. Sürekli farklı fantezileriniz hakkında sorular sormaya başlayın. Sorular ilerledikçe ortamın sıcaklığı da artacaktır

6. Seks zarı.

Seks zarı.

Yeni yeni popülerleşen oyuncaklardan birisi seks zarları. Herhangi bir sex shop'ta bulabileceğiniz seks zarlarını sırasıyla atın. Zarda hangi pozisyon, hangi fantezi gelirse partnerinizle gerçekleştirin. Seks zarları gerçekten seks yaşamınızı eğlenceli hale getirecektir.

7. Tarzan..

Tarzan..

Evde saklambaç oynayın desek? Evet bizce denemelisiniz. Sanki ormanda birbirinizi kovalıyormuşçasına saklambaç oynayın. Partnerinizi yakaladığınız anda yapışın dudaklarına. Sonrasını zaten biliyorsunuz..

8. Gözler kapalı..

Gözler kapalı..

Partnerinizin gözlerini bağlayıp önüne oturun. Partnerinizin eline bir kaşık ve dondurma verin. Size dondurma yedirmesini isteyin. Vücudunuza döktüğü her dondurmayı diliyle temizleyeceğini de unutmasın! Müthiş zevk alacağınızdan eminiz.

9. Kumanda.

Kumanda.

Partnerinizin eline bir kumanda verin. Sizi kontrol etmesini sağlayın. 15 dakika boyunca kumandadan size talimatlar versin, onun 15 dakikalığına kölesi olun. Ama kesinlikle seks yapmak yasak! Bu yöntem ile partnerinizin nelerden zevk aldığını kolayca öğrenebilir, 15 dakika boyunca kudurduğunuz için sonrasında yaptığınız sekste çok zevk alacaksınız.

10. Kamp kurmak?

Kamp kurmak?

Bazı filmlerde, dizilerde görmüşsünüzdür evde kamp kuranları. Vaktiniz ve imkanınız yoksa yatak odanıza bir kamp çadırı kurun. Partnerinizle bu çadırın içinde sevişin. Sanki ormanda kamp yapıyormuşçasına zevk alacaksınız!

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)