Yakışıklılıkları ve güzelliklerini yabancı ünlülerle sevgili olarak hatta evlenerek tescillemiş çok sayıda Türk ünlü bulunuyor. Listemizde bunlar arasından az bilinenleri sizler için şu şekilde derledik.

1. Ayda Field

Ayda Field

Başarılı ve yakışıklı İngiliz şarkıcı Robbie Williams bir Türkle evli. İngiltere’de doğan ve Türk bir ailenin kızı olan Ayda Field ve Robbie Williams 2006 yılında başladıkları ilişkilerini 2010 yılında evlilikle taçlandırdı. Güzelliği ile dikkat çeken Ayda Field şuan 38, Robbie Williams ise 43 yaşında. İkili oldukça sevimli ve sempatik bir çift olarak biliniyor.

2. Ceren Alkaç

Ceren Alkaç

Bir çoğumuzun My Name is Earl dizisi ile tanıştığı Jason Lee de bir Türkle evli. Kendisi de model ve oyuncu olan Ceren Alkaç, İngiltere’de tanıştığı Jason Lee ile 2008 yılından beri evli. Basının ve kameraların uzağında bir hayat yaşayan çift gündeme gelmeseler de Ceren Alkaç bu ilişkinin şanslı tarafı gibi duruyor.

3. Emin Boztepe

Emin Boztepe

Dövüş sanatları denildiğinde akla gelen ilk Türk ünlüleri arasında yer alan ve bu alanda Dünya çapında başarılara imza atmayı başarmış Emin Boztepe’de yabancı bir ünlü ile ilişki yaşayan ünlüler arasında. İngiliz güzel aktris Jacqueline Bisset ile tam 13 sene sevgili olan Emin Boztepe ne yazık ki ilişkisini evlilikle noktalayamadı.

4. Mustafa Sandal

Mustafa Sandal

Ünlü milli basketbolcu Mirsad Türkcan’ın kardeşi olması ile aslında bize o kadar da yabancı olmayan Emina Türkcan-Sandal Bosna Hersek’te iyi bilinen ve oldukça başarılı bir modeldi. İki yıl sonra evlenen çiftin biri Yaman diğeri ise Yavuz adında iki oğlu bulunuyor.

5. Tolgahan Sayışman

Tolgahan Sayışman

Katıldığı Survivor yarışmasından sonra ünlü olan ve ülkemizce tanınan Almeda Abazi Türk televizyonları ve sinemasının nev-i şahsına münhasır yakışıklılarından Tolgahan Sayışman ile evlendi. İkili Los Angeles’ta yaptıkları nikah töreni ile gündeme gelseler de şanslı tarafın kim olduğunu  belirlemek hayli zor görünüyor.

6. Murat Yıldırım

Murat Yıldırım

Başarılı sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Murat Yıldırım da İmane Elbani ile evlendi. İmane Elbani geçmiş yıllarda Fas güzeli seçilmiş olan ve eşi Murat yıldırım gibi oyunculuğun yanında fotomodellik ve mankenlik yapıyor ve ülkesinin ünlü güzellerinden.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)