Son yılların en çok takip edilen ve en heyecanlı dizilerinden olan Vikings şüphesiz önemli kadın oyuncuları ve fazlasıyla seksi kadın karakterleri hikayesinde bulunduruyor. Bu karakterler arasından en seksi olanları sizler için şu şekilde derledik.

1. Kraliçe Kwenthrith

Kraliçe Kwenthrith

Amy Bailey Mercia Kraliçesi Kwenthrith’i canlandırıyor.  Karakter tarihte Mercia prensesi olan ve ismi Gücün kadını anlamına gelen gerçek bir figür. Ancak ne yazık ki hem prenses hem de Amy dizinin 4. Sezonunda karakterin ölmesiyle hayranlarından uzaklaşmış durumda. Karakterin oldukça fazla hayranı olmasında İngiliz kökenli Amerika’lı güzel aktrisin payının da bulunduğu su götürmez bir gerçek. Güzel oyuncu şuanda da birçok projede yer almak üzere.

2. Kassia

Kassia

Karaktere hayat veren ünlü oyuncu Karima McAdams  dizinin son sezonuna kadar görülmeyecek olsa da Fas, İrlanda ve Yunan kökenli aktris için mükemmel bir seçim. Ayrıca güzel oyuncu 2006 yılında gerçekleştirilen Tomb Raider oyuncu seçimlerinde de rolün 4. Sıradan adayı olmuştu. Canlandırdığı karakterin seri için oldukça önemli olduğunu ve bunun için çok heyecanlandığını belirten güzel oyuncu kendisine şimdiden önemli bir kitle edinmiş durumda!

3. Kraliçe Aslaug

Kraliçe Aslaug

Dizinin ana kadın karakterlerinden birini canlandıran Aussie Alyssa Kraliçe Aslaug’u canlandırıyor. Aslaug ününü bir ejderha öldürerek kazanmış Sigurd’un akıllı ve güzel kızı. Bir çok aktris gibi Alyssa da 15 yaşında modellik yapmaya New york şehrine geldikten sonra kariyerinde gerçek çıkışı yaşamaya başladı. Karakteri oldukça başarılı bir şekilde canlandıran ünlü oyuncu Calvin Klein, Chanel, Bulgari gibi önemli moda ve giyim markalarının da yüzü haline gelmiş durumda.  2013 yılından beri Vikings kadrosunda yer alan oyuncu ve canlandırdığı Kraliçe Aslaug’un yakın zamanda unutulması pek mümkün görünmüyor.

4. Judith

Judith

Vikings dizisinin çekimlerinin yapıldığı Dublin şehrinden olan Sarah Greene, dizinin üç bölümünde canlandırdığı Northumbria prensesi ve Kral Aelle’nin kızı Prenses Judith karakteriyle kendine önemli bir hayran kitlesi edinmişl durumda. Daha sonra oynadığı karakteri Jennie Jacques’a kaptırmış olsa da hepimizin aklında dizideki fazlasıyla seksi görüntüleriyle yer etmiş durumda

5. Lagertha

Lagertha

Katheryn Winnick Vikings dizisinin en ciddi kadın karakteri olan Lagerta’yı canlandırıyor. Erkeklerle yan yana savaşan bir karakter olan Lagerta oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip ve bunların önemli bir kısmı da hem oyuncuyu hem de karakteri oldukça seksi buluyor. Son zamanlarda Katheryn Winnick’in de yer aldığı Kara kule filminde güzel oyuncuyla bir daha karşılaşsak da kendisini uzun bir süre Kendisine sorulduğunda da oynamaktan oldukça zevk aldığını belirttiği Lagerta olarak hatırlayacak gibiyiz.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)