Aslında seks yapmak insanlığın doğasında vardır ve kesinlikle bir gerekçe olmasına gerek yoktur. Fakat sizin seks yapmak için bir gerekçeye ihtiyacınız olmasa bile arkadaşınızın olabilir. İşte sizlere haftanın 7 günü seks yapabilmek için muhteşem sebepler.

1. Pazartesinden hepimiz nefret ediyoruz

Pazartesinden hepimiz nefret ediyoruz

İlk iş veya okul günü: Pazartesi! Pazartesinin üzerinizde yarattığı stresten kurtulmak ve bütün bir haftaya stressiz bir şekilde başlamanız mümkündür. İnanılmaz bir sevişme ise sizlere pazartesi gibi bir günü bile unutturacaktır.

2. Salı günü en nefret ettiğimiz günden kalmayız

Salı günü en nefret ettiğimiz günden kalmayız

Salı gününün pazartesi gününün bir artığı olduğunu söyleyebiliriz. Bu günün gerçekten işe yarar bir tarafının olduğuna inanmanız için bir sebebiniz de yok. Salı günlerini takvimlerden çıkaramadığımıza göre bugün de seks yapmak bizi iyi hissettirecektir.

3. Çarşamba günü siz de arada kalmıyor musunuz?

Çarşamba günü siz de arada kalmıyor musunuz?

Çarşamba günü her ne kadar Cuma gününe ve pazartesi gününe aynı uzaklıkta olsa da hafta sonunun gelmesi o kadar hızlı olmuyor. İş günleri arasında kalan adeta bir umutsuzluktur. Fakat siz yine de umutsuzluğa kapılmayın. Çünkü işin içerisine seksi soktuğunuz zaman Çarşamba gününü bile unutabilirsiniz.

4. Perşembe gününde sahte bir cuma izlenimi var

Perşembe gününde sahte bir cuma izlenimi var

Aslında kocam üç günü devirdik ve sadece iki günümüz kaldı. Perşembe gününün hafta sonuna bu kadar yakın olması üzerinizde Cuma günü etkisi yaratabilir. Fakat yine de üstesinden gelmeniz gereken bir Perşembe günü bulunuyor. Hafta sonu yaklaştığı sürece sabrınız azalabilir.

5. Sonunda cuma

Sonunda cuma

Sonunda haftanın son iş gününe gelmiş olursunuz. Hafta sonu başlamak üzere ve yapacak birçok şeyiniz var. Kendinizi yaşamış olarak hissedeceğiniz günlere girdik. Moraliniz bu kadar yüksekken seks yaparak neden daha fazla yükseltmeyesiniz?

6. Cumartesinden beklentiniz seks ile yükselsin

Cumartesinden beklentiniz seks ile yükselsin

Bütün bir hafta sabırsızlıkla beklenen cumartesi artık gelmiştir. Muhteşem tatil gününde hafta boyunca ertelediklerimizi gerçekleştirmişiz. Cumartesi günleri daha önceden denemediğiniz bir şey yaparak daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

7. Pazar günlerinin bütün tembelliğiyle harekete geçin

Pazar günlerinin bütün tembelliğiyle harekete geçin

Yapılabilecek pek bir şeyin olmadığı günlerin Pazar günü olduğunu görüyoruz. Pazarlar genellikle rahatlamak için vardır ve bunun için seks yapabilirsiniz.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)