Maksadınız seks yapmak olduğu zaman karşınızdaki kişiye bunu hiçbir art niyet olmadan ve onu incitmeden söylemeniz gerekmektedir. Fakat bazı yalan ve bahaneler hadi seks yapalım demekle aynı anlama geliyor.

1. Eşimin ev arkadaşımdan farkı yok

Eşimin ev arkadaşımdan farkı yok

Ben evliyim ama seninle de olmak istiyorum demenin Türkçesidir. Bunu diyenlerin yalan olduğuna emin olabilirsiniz.

2. Film izlemeye bize gelsene

Film izlemeye bize gelsene

Ne tür film izleyeceğinizi de söylese keşke… Film bu noktada gerçekten çok klişe olmaya başladı ve neredeyse kimse buna inanmıyor.

3. Seninle ciddi düşünüyorum

Seninle ciddi düşünüyorum

Tanışalı henüz birkaç saat olmuştur ve bu şekilde bir cümle ile karşılaşıyorsunuz.Bu cümlenin altında yatanları sizin de çok iyi bildiğinize eminiz.

4. Evime hırsız girdi burada kalabilir miyim?

Evime hırsız girdi burada kalabilir miyim?

Evinize hırsız girdiği zaman bu kadar rahat olmanız ayrı bir durumdur. Otel yerine tercih etmeniz daha değişik bir durumdur. Neyse biz anlamamış gibi yapalım.

5. Eşimle ayrı yaşıyoruz

Eşimle ayrı yaşıyoruz

Bunu diyen kişiler bunu dedikten sonra koşa koşa eşlerini yanına giderler. Zaten bu tarz erkekler çok kolay bir şekilde ayırt edilmektedir.

6. Dün gece rüyamda seni gördüm

Dün gece rüyamda seni gördüm

Bir muhabbet etme çalışması. Hemen nasıl gördüğünüzü sormanızı bekler bu tarz tipler. Bir de bu cümleyi kas göz hareketleriyle imalı bir şekilde söylerler.

7. Ben seni çok seviyorum

Ben seni çok seviyorum

Belki de sizi hiç tanımıyor ama size kör kütük aşık. Çünkü asıl isteğini sizde az çok bilirsiniz. İki gün sonra adın ne diye sorarlar.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)