Seks insanların kendisine zaman ayırdığı en güzel anlardan birisidir. Fakat yaşanan bir olay bile bir anda ortamın buz tutmasına ve bütün konsantrasyonun bozulmasına sebep olabilir. Bu durumlara sizin de sinir olduğunuza eminiz.

1. Sokaktan gelen anonslar

Sokaktan gelen anonslar

İnsan ne kadar sokaktan gelen meyve – sebze ve tüp anonsu gibi anonslar bütün konsantrasyonunuzun bozularak anın zevkini çıkarmanızın önüne geçecektir.

2. Ebeveynlerin araması

Ebeveynlerin araması

Tam o en heyecanlı dakikada ebeveynler sanki içlerine doğmuş gibi aralar ve sizin modunuzun düşmesine sebep olurlar. Arama sebepleri ise genelde basit şeylerdir.

3. Yemek siparişinin önce gelmesi

Yemek siparişinin önce gelmesi

Normalde yemek siparişi verdiğiniz zaman en az bir saat beklediğiniz zamanlar olmuştur. Fakat şansınıza tam seks yapmaya karar verdiğiniz zaman 15 dakika içerisinde gelir.

4. Yataktan gelen sesler

Yataktan gelen sesler

Yatağın gıcırdama sesleri seks sırasında çok rahatsız edici olabilmektedir. Eğer yatağınızı değiştirmezseniz o sesler hayatınızın bir parçası olur.

5. Ödenecek olan faturalar

Ödenecek olan faturalar

Aslında hiç gereği yokken ödemeniz gereken faturalar aklınıza gelir. Aşırı gerçekçi bir yapıya sahip olması bazen üzücüdür.

6. Ufak kazalar

Ufak kazalar

Seks sırasında hızınızı alamayarak kafanızı duvara çarpabilirsiniz. Fakat genellikle ayıp olunmasın diye hissettiğiniz acıyı pek belli etmemeye çalışırsınız.

7. Tahrik etme hareketlerine verilen farklı tepkiler

Tahrik etme hareketlerine verilen farklı tepkiler

Sizin tahrik etmek için yaptığınız hareketler huylanma veya gıdıklanma olarak geri dönebilir. Buna genellikle ölü yatırım denilmektedir.

8. Evcil hayvanın bir anda odaya girmesi

Evcil hayvanın bir anda odaya girmesi

Bu hem sizi hem de partnerinizi rahatsız edecek bir durumdur. Hayvan duyduğu sesler yüzünden ürkerek gelmiş olabilir.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)