Sosyal olup olmamanızdan bağımsız olarak seks partneri bulmak her zaman kolay olmayabilir. Zaten çoğu zaman da fuck buddy gibi partner bulmak oldukça zor olmuştur. Özellikle ülkemizde, bu her iki cins için de zor. Ayrıca, kısa süreli ilişkiler için sürekli partner bulmak, çevreniz ne kadar geniş olursa olsun kolay değildir. Bu nedenle, sosyal medya uygulamaları arasında adını duyduğunuz ya da duyacağınız birçok aplikasyon bulunuyor.

1. Tinder

Tinder

Sanırız, bu uygulamaların en popüleri. Uygulamaya üye olan herkes şahsi birkaç bilgisini ve fotoğrafını koyuyor. Ardından yakınınızda olan kişileri algılan app, size kadın/ erkek seçenekleri sunuyor. Birbirinizi beğenip eşleşirseniz iletişime geçebilirsiniz.

2. Hornet

Hornet

Uygulamanın kendi tanımında da yer aldığı üzere, eşcinsel, biseksüel ve meraklı erkekler için oluşturulmuş bir aplikasyondur. Fotoğraflar üzerinden seçim yaparak karşınızdakine mesaj atabildiğiniz bir uygulama.

3. Okcupid

Okcupid

Tinder ile yarışan uygulamalardan biri. Bilgilerinizi iletip, fotoğraf koyduktan sonra herkes birbirine mesaj gönderebiliyor ve like’layabiliyor. Ayrıca, cinsel tercihiniz için de seçim yaparak arama yapabiliyorsunuz.

4. Grindr

Grindr

Bir ‘gay dating’ uygulaması diyebiliriz. Bir dönem ülkemizde yasaklansa da şu an aktif olarak kullanabilirsiniz. Arayüz olarak Tinder ile hemen hemen aynıdır.

5. 3nder

3nder

Kullanım şekli olarak Tinder’la benzerdir. Yakınınızda bulunan profiller karşınıza çıkar ve oylama yaparsınız. Eşleştiğiniz kişi ile de muhabbete başlayabilirsiniz. Fakat uygulamanın bilinmesi gereken en önemli özelliği “threesome” sevenler için olması. Yani üçlü ilişkiye meraklı ve açık kişiler için oluşturulmuş.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)