Hiç şüphesiz hayatımızın en önemli parçaları arasında seks ilk sıralarda yer almaktadır. Hayatınızda büyük bir yere sahip olan seksi daha keyifli hale getirmeniz için sizlere ipuçları veriyoruz.

1. Sevişmek istemediğiniz zaman sevişmeyin

Sevişmek istemediğiniz zaman sevişmeyin

Canınız istemediği takdirde sadece partneriniz istiyor diye sevişmek zorunda değilsiniz. Bu durum o an seksinizi mahvetmese bile ileriye dönük olarak çeşitli yansımaları olacaktır.

2. Sevişmek için partnerinizi zorlamayın

Sevişmek için partnerinizi zorlamayın

Siz sevişmek istediğiniz zaman partnerinizde bunu istemek zorunda değildir. Bu yüzden sadece sevişmek için partnerinizi sıkmayın. İkinizin de istediği bir zamanda yapmanız daha iyi olacaktır.

3. Seks esnasında bencil olabilirsiniz

Seks esnasında bencil olabilirsiniz

Seks her ne kadar karşılıklı olan bir fiil olsa da içerisinde biraz bencillik barındırmasının kimseye zararı olmaz. Seks esnasında kendinizi düşünerek özellikle zevk aldığınız şeylere odaklanabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin zevk alması gibi düşünceleri kafanızdan atmalısınız.

4. Ön sevişmeyi uzun tutun

Ön sevişmeyi uzun tutun

Seks konusunda en fazla söylenilen fakat Türk insanının yerine getirmeme konusunda ısrar ettiği konular arasında ön sevişme olayı yer almaktadır. Ön sevişmeyi mümkün olduğu kadar uzun tutmanız daha fazla zevk almanızı sağlayacaktır.

5. Seks oyuncakları konusunda önyargınız varsa bunu kırın

Seks oyuncakları konusunda önyargınız varsa bunu kırın

Seks oyuncakları konusunda abartmamanız gerektiğini söyleyebiliriz. Fakat seks sırasında kullanabileceğiniz ve sizlere daha eğlenceli bir seks hayatı sunacak oyuncakları tercih edebilirsiniz.

6. Her zaman bir şeyler öğrenirsiniz

Her zaman bir şeyler öğrenirsiniz

Seksin gerçekten bitmeyen bir öğrencilik süreci olduğunu söyleyebiliriz. Her sevişme sizlere bir şeyler öğretecektir. Seks sırasında en fazla zevk aldığınız noktalara dikkat ederek bu noktalara yoğunlaşabilirsiniz.

7. Yeniliklere açık olun

Yeniliklere açık olun

Seks konusunda kendinize çok fazla baskı kurmayın. Bazı yeniliklere açık olmaya çalışın. Bu evrede korkmanıza gerek yok. Partnerinize isteklerinizi açık bir şekilde dile getirebilirsiniz.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)