Seks hem ilişkilerde hem de evliliklerde kaçınılmaz bir parça konumundadır. Seks aslında ilişkilerinizde ne kadar mutlu olduğunuzla tamamen doğru orantılıdır. Gerçekten iyi bir seks hayatının mutlu ilişkileri hazırladığı kimse tarafından inkar edilemez bir gerçektir.

1. Çorapla seks yapmak

Çorapla seks yapmak

Orgazm olma ihtimalinizi artırmak isterseniz çorapla seks yapmanızı size tavsiye ederiz. Ortamın soğuk olması iki tarafında seks esnasında keyfinin kaçmasına sebep olabiliyor.

2. Kasıntı erkekler daha çok tercih ediliyor

Kasıntı erkekler daha çok tercih ediliyor

Kadınlar her ne kadar mutlu erkekler ile çok güzel arkadaşlıklar kurabiliyor olsa da hayatlarında genellikle kasıntı tipli erkekler olmasını istiyorlar. Erkeklerde ise bu durum tam tersi şeklinde ilerlemektedir. Hayatlarında genellikle güler yüzlü kadınları tercih ediyorlar.

3. Esmer kadınlar daha çekici

Esmer kadınlar daha çekici

Yapılan araştırmalara göre kızıl saçlı ve sarışın kadınlara nazaran esmer kadınlar fiziksel olarak daha çekici bulunmaktadır. Aynı zamanda erkekler esmer kadınları daha sıcak kanlı görüyorlar.

4. Öpüşmek seks hayatınız için çok önemli

Öpüşmek seks hayatınız için çok önemli

İlişkilerinizde samimiyetin artmasını sağlayan öpüşme eylemi aynı zamanda kolestrol ve stres seviyenizin de düşmesini sağlamaktadır. Çiftlerin öpüştükleri sıklık uzun süreli ilişkilerde çok büyük bir öneme sahiptir.

5. Orgazm olmak kronik baş ağrısına iyi geliyor

Orgazm olmak kronik baş ağrısına iyi geliyor

Migren gibi bir rahatsızlığınız varsa orgazm olmanın buna iyi geldiğini sizlere söyleyebiliriz. Bu durum Munster Ünivesitesi’nde yapılan incelemelerle kanıtlanmıştır.

6. Çocuklarıyla ilgilenen babalar daha çekici

Çocuklarıyla ilgilenen babalar daha çekici

Bekar babaların özellikle çocuklarıyla ilgili olan bekar babaların çok çekici bir hali olduğunu söyleyebiliriz. Hatta kadınlarla tanışarak telefon numarası alma ihtimalleri de yükselmektedir.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)