Bir dizi ne kadar sıkıcı olursa olsun bazen sadece filmde oynayan karakterler yüzünden bile izlenebilmektedir. Hatta filmden bıktığınız sırada sadece seksi kadın karakter yüzünden filmi izlemeye devam edersiniz.

1. Jessica Hamby

Jessica Hamby

True Blood’da oynayan Jessica Hamby seksi duruşu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Hatta böyle bir vampir karşınıza çıkarsa direk boynunuzun en güzel bölümünü hazırlayacağınıza eminiz.

2. Hannah Mckay

Hannah Mckay

Dexter'da oynayan Hannad McKay, sergilediği performans ile insanın nutkunun tutulmasına yardımcı oluyor.

3. Kaley Cuoco

Kaley Cuoco

The Big Bang Theory filminde Penny karakterini canlandıran Cuoco, filmi adeta görsel olarak canlandırmayı başarmaktadır.

4. Olivia Wilde

Olivia Wilde

House M.D. filminde Dr. Remy Hadley karakterini canlandıran Wildey gerçekten bir doktor olsaydı kesinlikle dünyanın en seksi doktoru olurdu.

5. Emilia Clarke

Emilia Clarke

Her anlamda ateşe sahip olan Clarke, Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Daenerys Targaryan karakteriyle beraber seksiliğini bütün dünyaya göstermiş oldu.

6. Alexandra Daddario

Alexandra Daddario

True Detective dizisinde Lisa Tragnetti karakterini oldukça çekici bir şekilde canlandırmaktadır.

7. Sarah Rafferty

Sarah Rafferty

Suits filminde Donna Paulsen karakterini canlandıran Rafferty adeta kendi sahnesi gelmesi için insanları bekletebilme özelliğine sahiptir.

8. Natalie Dormer

Natalie Dormer

Game of Thrones dizisinin bir başka seksi oyuncusu da Margaery Tyrell’dir. Bu performansıyla Tudors’taki Anne Boleyn karakterine bir doz daha eklemiş bulunmaktadır.

9. Nina Dobrev

Nina Dobrev

The Vampire Diaries dizisinde Elena Gilbert karakterini canlandıran Dobrev, birçok kişinin diziyi izleme sebepleri arasında yer almaktadır.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)