Oral seks hem erkekler hem kadınlar için ön sevişmenin en önemli aşaması olarak kabul edilmektedir. Ön sevişmenin özellikle kadınlar için gerekli olduğu kadın doktorları tarafından sıklıkla dile getirilen bir gerçektir.

Kadının ıslanması ön sevişmenin ve özellikle de oral seksin kaliteli biçimde yapılmasına bağlıdır. Bu eylem kadında klitoral orgazmı sağlaması sebebiyle kadın cinselliğinin büyük bölümünü kapsar.

Klitoris kadında erkeğin penisinin köken aldığı hücre grubundan gelişmektedir. Bu nedenle üzerinde çok sayıda reseptör barındırır. Bu reseptörlerin yeterince uyarımı klitoral orgazmı sağlar.

Klitoral orgazm vajinal ilişki sırasında kadının sürtünme hareketleri ile de sağlanabilse de oral seks bu orgazmı yasayabilmek adına en kolay ve tercih edilen yöntemdir. Oral seks sırasında klitoris zedelenmemeli, yaralanmamalı, sert şekilde ısırılmamalıdır. Oral sekste yapılması gereken hızlı dil hareketleri ile klitorisin her yerine ulaşmak ve aktivite aracılığıyla onu uyarmaktır.

Oral seks sırasında dilin kullanımı en önemli konudur. Dilini iyi kullanan erkek partner kadın için vazgeçilmez bir yere gelir.

Bunların haricinde oral seks sırasında vajina ve vulva dudaklarının yalanması bölgedeki reseptör hücreleri uyararak daha kaliteli bir oral seks deneyimine yol açar. Oral seks sırasında erkeğin elini iyi kullanması da ön sevişmeden alınan hazzı arttıran bir unsurdur.

Kadınlarda oral seks ile açığa çıkan salgılar vajinal kanalın kayganlaşmasına yol açar. Bu sıvılar kişiden kişiye değişen oranlarda salgılanır. Erkeğin sağlaması gereken sey partnerinin yeterince ıslanması ve ilişkiye hazır hale gelmesini sağlamaktır.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)