Ünlülerin akrabalık ilişkileri sık sık konu edilmektedir. Bazı kız kardeşler ise seksi olmasıyla tanınmaktadır. Magazin dünyasında son derece seksi ve dikkat çekici olan kız kardeşler vardır.

1. Ashley Olsen ve Mary Kate

Ashley Olsen ve Mary Kate

Onların bebeklik dönemlerinden beri Hollywood’da en ünlü ikizler olduğunu söyleyebiliriz. İlk olarak 1980’li yıllarda Bizim Ev adlı bir dizide rol almışlardı. O dizide birisinin uykusu geldiği zaman ikizi ile devam etmişler.

2. Solange Knowles ve Beyonce

Solange Knowles ve Beyonce

Beyonce’u genellikle vücut hatları ile ekranlarda veya sahnelerde görürken Solange’yi ise magazin dergilerinde görüyoruz. Solange de sinema sanatçısıdır.

3. Hilary ve Haylie Duff

Hilary ve Haylie Duff

Disney kanalından yakından tanıdığımız Hilary Duff ile ablası olan Haylie en az bir ikiz kadar birbirine benziyorlar. Ablasının ekranlara olan yakınlığı genellikle sunuculuktan gelmektedir.

4. Emily ve Zooey Deschanel

Emily ve Zooey Deschanel

Bones dizisinde yer alan soğuk ruhlu bir doktor olan Temperance’yi canlandıran Emily ve ona en az ikiz kadar benzeyen Zooey Deschanel’ı bu listeye almasaydık olmazdı.

5. Paris ve Nicky Hilton

Paris ve Nicky Hilton

Kötü kız kategorisinde yer alan bu iki sosyetik güzel seksilikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor.

6. Jessica ve Ashlee Simpson

Jessica ve Ashlee Simpson

Jessice Simpson 1990’lı yıllarlın sonlarına doğru dikkat çekmeyi başaran isimler arasındadır. Kendisi bu tarihten sonra 7 tane single çıkardı. Aynı zamanda kardeşi olan Ashlee Simpson’da şarkıcıdır.

7. Kylie ve Dannii Minogue

Kylie ve Dannii Minogue

Kylie Minogue 48 yaşında olan Avustralyalı bir şarkıcıdır. Kendisi modası geçmiş olduğu düşünülse de seksiliğini koruyan isimler arasında yer alıyor.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)