Seksapelini arttırmak ve kadınlar tarafından daha seksi ve etkileyici bulunmayı herhangi bir erkeğin reddebileceğini sanmıyoruz. Bunun için kadınların erkekler yaptığında hoşlarına giden ve seksi bulduğu 5 davranışı sizler için şu şekilde seçtik.

1. Kendine bakmak

Kendine bakmak

Bunun içerisine giyim stilinden kişisel hijyene kadar herşeyi sokmak mümkün. Daha güzel görünen ve daha bakımlı bir erkek, kadınların ilgisini daha çok çekme potansiyeline sahiptir. Bu aynı zamanda kadınlara tembel gözükmemek için de takip edilmesi gerekenlerden bir tanesi.  Örneğin yeteri kadar erkeksi olmadığını düşündüğünüz cilt bakımı konusuna bunun için daha çok önem gösterebilir ve sonuçları gözlerinizle görebilirsiniz.

2. Dinleme kabiliyeti

Dinleme kabiliyeti

Kadınların birçok konuda karmaşık ve anlaşılması zor varlıklar olduğunu kabul ediyoruz. Ancak bunu kolaylaştırmanın ve daha kaliteli bir iletişime sahip olmanın gerektirdiği ilk kuralı çiğnerseniz, işler içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Peki bu ilk kural nedir? Dinlemek. Kadınlar, kendilerini dinleyen erkekleri daha çekici bulabiliyor. Bunun için aktif olarak karşınızdaki kadını dinlerken belirli beden dili hareketlerine dikkat ederek daha ilgili ve etkileyici gözükmek mümkün.

3. Erkeksi ses tonu

Erkeksi ses tonu

Bu konuda doğuştan gelen yeteneklerinizin olması gerektiğinin farkındayız. Ancak günlük hayatta konuştuğunuz ses tonunuzu ayarlayabileceğinizi ve bunun bir süre sonra alışkanlık haline gelerek daha etkileyici bir ses tonuna sahip olabileceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Ya da ses tonunuzu duruma göre ayarlayarak önemli konuşmaları yaparken ya da karşınızdaki kadını bir yere davet ederken daha erkeksi bir tonu kullanmak oldukça etkileyici.

4. Kaslı ve fit olmak

Kaslı ve fit olmak

Kadınlar sanılanın aksine steroid kullanarak balon gibi şişmiş kaslı erkek vücutlarını o kadar da beğenmiyor ve seksi bulmuyor. Bunun yerine sağlığına ve beslenmesine dikkat eden ve hayatına sporu entegre etmiş fit erkekleri daha çekici buluyorlar. Kola ve cipsten vazgeçmek daha güzel kadınlarla birlikte olabilmek söz konusu olunca o kadar da zor olmasa gerek. Ve tabii ki haftada en az 1.5 saat egzersiz yapmanın kendi sağlığınızı da ne kadar olumlu etkileyeceğinizi unutmayın.

5. Umursayan erkek

Umursayan erkek

Umursamak oldukça açık uçlu ve genel geçer gözükse de kadınlar kendileri ile ilgili detayları hatırlayan ve bir şekilde daha sonra bunları farkedip hatırladıklarını gösteren erkekleri sıradan erkeklerden çok daha çekici buluyor. En sevdiği filmi, kahvesini nasıl içtiğini ya da en sevdiği şarkıcıyı bilmek için yapmanız gereken sadece konuşmada bunu belirttiklerinde dikkat etmek ve farkına varmak.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)