Seks denince akla hep erkeklerin beklentileri geliyor. Oysa bir kadını sevişmeye ikna edebilmek ve keyifli zaman geçirebilmek istiyorsanız arzu edilebilir olmanız gerekir. Bu nedenle kadınların erkeklerde seksi bulduğu özellikleri mutlaka incelemeli ve de uygulamalısınız.

1. Saç, sakal, bıyık

Saç, sakal, bıyık

Kıl, tüy deyip geçiştirmeyin ve mutlaka kendinize yakışanı bulun. Birbirinin kopyası ve hacı amca tipli sakallardan bakımsız saçlardan kadınlar bıktı. Artık o sakalları normal boyutlara indirmenin vakti geldi. Kabul edin artık, uzun sakal konusunda başarısızsınız. Kirli sakal oldukça seksi olabilir. Saç modelinizi de ona göre tamamlayarak ve saçlarınızı temiz tutarak çok daha seksi bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle şakaklardaki beyazlar birçok kadın için oldukça seksi olabiliyor.

2. Deodorant - pafüm seçimi

Deodorant - pafüm seçimi

Kadın-erkek herkes her zaman güzel kokmalı. Bunda bir mazeret dahi sunma imkanınız yok. Gerçekten güzel kokan bir erkek her kadının ilgisini üzerine çekebilir. Bu nedenle kendinize yakışan ve dikkatini çekmeye çalıştığınız kadına sizi hatırlatacak bir parfüm seçin. Tabi ki sadece parfüm ile yetinme şansınız yok. Her daim temiz kokmak için her daim temiz olmak gerek. Güzel bir duşun ardından teninize uygulayacağınız parfüm hem daha etkili olur hem de sevişirken yaşayacağınız terlemenin kötü etkilerinin de önüne geçer.

3. Doğru kıyafet seçimi

Doğru kıyafet seçimi

Tarz sahibi olmak her erkeğin başarabildiği bir özellik değil. Bu nedenle az sayıdaki bu erkekler oldukça dikkat çekiyor. Siz de kendinize bir tarz oluşturarak kadınların ilgisini üzerinize çekebilirsiniz. Vücudunuza göre giyinmeyi bilmeli her zaman kaliteli kıyafetler ile dolaşmalısınız. Fit değilseniz dar giymeyin, o gömleğin göbek bölgesinden patlamasına müsaade etmeyin. Ayrıca aksesuar kullanımı da oldukça önemli. Saat, kemer, atkı, bere her biri ayrı bir karizma katabilir. Yeter ki doğru kullanmasını bilin. Kendinizi marka giyinmek zorunda hissetmeyin. Özen gösterdiğiniz ve temiz olduğunuz müddetçe kadınların ilgisini çekebilirsiniz.

4. Dans kabiliyeti

Dans kabiliyeti

Kadınlar dans etmeyi sever, erkeğinin de onunla dans edebilmesini ister. Sizden bir tango ustası olmanızı beklemese de sizinle eğlenebileceğini bilmesi kadın için önemlidir.

5. Zeka

Zeka

Kim demiş zeka çekici değildir diye? Doğru şekilde kullanıldığında en çekici unsurlar arasında yer alır kendisi. Zeki erkek kadını çözen, ona nasıl davranması gerektiğini bilen erkektir. Örneğin konuşmaya ihtiyacı olan kadını kısa cevaplar ile susturan değil dikkatle dinlediğini gösteren soruları ile daha fazla anlatmasını sağlayan erkek zekidir. Bu sayede de elde edemeyeceği kadın yoktur.

6. Centilmenlik

Centilmenlik

Günümüzde centilmenlik kalmadı, erkekler mağara dönemine geri dönüş yaptı. Azıcık kibar davranış, kapı tutmak, isteğini sormak, yol vermek kadın için gerçekten önemli. Ayrıca sizi diğer erkeklerden de ayıracak bir özellik. Bu sayede neredeyse tüm kadınları etkileyebilirsiniz. Maço tavrınızdan biraz olsun sıyrılmak da erkekliğinize zarar verecek değil.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)