Seks her ne kadar tamamen partnerini düşündüğün bir eylem olsa da bazen kadınların aklından farklı düşünceler geçtiğini görebilirsiniz. En ilginç yanı ise kadınların akıllarından geçen bu düşünceleri sizin fark etmeniz gibi bir ihtimal yoktur.

1. Günün raporu

Günün raporu

Eğer partneriniz ilginç ve yorucu bir gün geçirdiyse kafasında günün raporunu tasarlayacaktır. Bu Z raporu sizlere yansımaz fakat günün özetini yapmak kadınlar arasında olmazsa olmazlardan birisidir.

2. Erken boşalma probleminiz varsa bunu ertelemenin yollarını arar

Erken boşalma probleminiz varsa bunu ertelemenin yollarını arar

Erkekler arasında erken boşalma durumu son derece yaygın bir durumdur. Kadınlarda bazen bu durumu olabildiğince geciktirmek için farklı yöntemlere başvurabilmektedir.

3. Vücutlarının görünümü

Vücutlarının görünümü

Kadınlar her zaman seksi ve güzel görünmek ister. Bu yüzden sevişme sırasında da vücutlarının o an nasıl göründüğünü merak ederler. Hatta kadınların fazla kiloları olup olmadığı gibi durumları o an çok fazla düşündüğünü söyleyebiliriz.

4. Kötü bir kokuya sahip olup olmadıklarını düşünürler

Kötü bir kokuya sahip olup olmadıklarını düşünürler

Ter veya ağız kokusu seks sırasında itici etkenler olabilir. Bu yüzden kadınlarda bu durumu düşünerek o sırada kötü bir kokuya sahip olup olmadıklarını merak ederler.

5. Aniden bir sevişme gerçekleştiyse istenmeyen tüyler düşünülür

Aniden bir sevişme gerçekleştiyse istenmeyen tüyler düşünülür

Planlı bir şekilde gelişmeyen sevişmelerde en fazla merak edilen konular arasında o sırada vücutlarında istenmeyen tüyler varsa onlar düşünülür. Bunu partnerinin fark etmemesi istenir.

6. Dışarıdan duyulma endişesi

Dışarıdan duyulma endişesi

Sevişme sırasında çoğu kadın bu endişe yüzünden ses çıkarmaktan çekinmektedir. Kadınlar çıkardığı seslerin dışarıdan birisi tarafından duyulmasını istemez.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)