Bir sevişme sahnesi çekileceği zaman bu farklı kamera oyunları veya dublörler yardımıyla rahatlıkla çekilebilmektedir. Fakat film öyle bir işliyor ki oyuncular gerçekten sevişiyor. İşte içeriğinde gerçek sevişme sahneleri içeren filmler!

1. Tutku İmparatorluğu

Tutku İmparatorluğu

Film gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır. Filmde başrol oyunsu olan Sada Abe, erkek arkadaşını boğduktan sonra penisini kesiyor ve el çantasına koyuyor. Sizin de bu tanıtımdan anlayabileceğiniz gibi bol miktarda gerçek seks sahneleri ve erotik öğeler görebiliyoruz.

2. İlk Sevişme

İlk Sevişme

Filmde henüz 14 yaşında olan Alice’in seksi keşfetmesi konu alınmaktadır. Filmde yer alan seks sahneleri 18 yaş üstünde olan oyuncular tarafından canlandırılıyor olsa da insanların büyük bir bölümü tarafından rahatsız edici bulunmuştur.

3. Caligula

Caligula

Filmden gerçek seks sahnelerinin büyük bir bölümü çıkarılmış olsa de gerçekten çok felaket bir filmdir. Filmde ensest, nekrofili gibi öğeler yer almaktadır. Filmin finansman desteğini ise Penthouse dergisinin kurucusu olan Bob Guccione yapmıştır.

4. Devriye

Devriye

Devriye filmi homofobik bir film olduğundan dolayı birçok tepki almıştır. Al Pacino filmde bir polis memurunu canlandırmaktadır. Bir katili yakalamak için kılık değiştiriyor ve gay barlarında takılmaya başlıyor. Eşcinsel seks sahnelerinin olduğu filmde aslında karşı çıkılmıyor. Konu net haliyle analiz ediliyor.

5. Romance

Romance

Filmde yer alan Marie karakteri erkek arkadaşının dışında cinsel tatmin aramaya çalışıyor. Filmde çok cesur seks sahneleri olduğunu söyleyebiliriz.

6. Pola X

Pola X

Film Herman Melville’nin romanından uyarlanmıştır. Yekaterina Golubeva ve Guillaume Deardieu birbirini yıllar önce kaybetmiş olan iki kardeşi oynamaktadır. Filmdeki seks sahneleri gerçektir. Fakat dublörler tarafından canlandırılmıştır.

7. Baise-moi

Baise-moi

Film yayınlandığı zamandan beri birçok tartışmaya konu olmuştur. Filmde iki genç kadının seks ve şiddet yolculuğu tamamen izleyicinin gözünün önüne sürülüyor. Film oldukça gerçekçi ve çarpıcı şiddet sahneleri barındırmaktadır.

8. O Fantasma

O Fantasma

O Fantasma bir Portekiz filmidir. Sergio isimli karakterin Portekiz Lizbon’’da yaşadığı bazı olayları işlemektedir. İzleyicinin karşısına çok cesur seks sahneleri çıktığını söyleyebiliriz.

9. Mahremiyet

Mahremiyet

Film aslında Paris’te Son Tango’yu anımsatmaktadır. İçerisinde aynı o filmde olduğu gibi gerçek seks sahneleri yer almaktadır. Filmde adsız bir seks topluluğuna katılan Claire ve Jay’in gün geçtikçe duygusal bir hal almaya başlayan ilişkileri işlenmektedir.

10. Ken Park

Ken Park

Ken Park bazılarına göre çok rahatsız edici hikayeler barındırmaktadır. Filmde genç oyuncular yer alır. Oyuncuların hepsi 18 yaşının üzerindedir. Seks sahnelerinin çoğu ise sahtedir. Bir oyuncunun mastürbasyon yaptığı sahne ise gerçektir.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)