Biliyoruz, siz her zaman muhteşemsiniz ama biraz daha güzelleşmesi için her şeyin, bir kaç tavsiyede bulunmak istedim :)

1. Lif

Lif

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki lif sadece kadınlar için üretilmiş bir ürün değil. Lütfen lifi bol bol kullanın yani tabi güzel bir gecenin neler getireceğini bilemezsiniz, her şeye hazırlıklı olmak lazım.

2. Evrim

Evrim

Kim nerden çıkardı ne ara kıllı erkek seviyoruz kısmına geldik bilmiyorum. Bağrınızdaki o kıllar hatta bacaklarınızdan kalçalarınızı kaplayan o kıllardan hiç haz etmiyoruz. Bu güzel bir şey değil gerçekten, seksten soğutan hareketlerden biri. Biz nasıl özen gösteriyorsak lütfen siz de aynı özeni bize gösterin.

 

3. Gül Rengi Şarap İçilmez Mi Böyle Günde

Gül Rengi Şarap İçilmez Mi Böyle Günde

'Ev boş gelsene ' klişelerinden hala yorulmadınız mı ? Bunu yaptığınızda istediğiniz karakterde olun eksilerinde eksisine düşüyorsunuz ve size karşı pozitifliğimiz varsa bu negatife dönüyor. Bize özel olduğumuzu hissettirin biz de size hissettirelim.

4. Koku

Koku

Koku insanların karakterlerini yansıtır. Hele ki sabit bir kokunuz varsa her zaman akılda kalan olursunuz. Eğer kullanmıyorsanız herhangi bir koku kendinize en çok yakışanı bulun ve sizin olsun. Ondan sonrası bahar böcek :)

5. Düşünmek Her Zaman Artıdır

Düşünmek Her Zaman Artıdır

Fazla ilgi bize her zaman samimiyetsiz gelir ,aynı şekilde ilgisizlik de bizi sizden iter. Bizi düşündüğünüzü ufacık şeylerle göstermeniz size her zaman artı olarak geri dönüş yapar. Kibar ve düşünceli olmanızı seviyoruz ama bunu lütfen ayarında yapın, her şeyin fazlası kötüdür.

6. Ertesi Gün

Ertesi Gün

Ertesi gün yaratığa dönüşmüyoruz, çiğ ete de bağımlı değiliz sizi yemeyeceğiz yani korkmayın. Dün geceden tamamen farklı bir insana dönüşmenize gerek yok, yansıtmadığınız bir düşünceye kapılmayız zaten ama sabah kaçmalarınız sizin ne kadar basit düşündüğünüzü gösteriyor beyler kusura bakmayın.

NOT: Zaman geçirdiğiniz her insan değerlidir. Onlara bunu her zaman hissettirin, kaybeden siz olmazsınız.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)