Bu sene birçok eğlenceli film beyaz perdeye yansıdı. Elbette seksin cazibesi ve izleyiciler tarafından tercih edilmesi nedeni ile bu filmlerde bize güzel sahneler verildi. Çok fazla zaman kaybetmeden senenin en iyi sevişme sahnelerine geçelim.

1. Personal Shopper – Hayalet Hikayesi

Personal Shopper – Hayalet Hikayesi

Kristen Stewart’ın maskülen tarzından biraz olsun sıyrıldığı bu filmde karakterin başka bir kadına ait iç çamaşırını giyerek mastürbasyon yaptığını heyecanla görüyoruz.

2. The Handmaiden – Hizmetçi

The Handmaiden – Hizmetçi

Kore sinemasının en önemli yönetmenleri arasında yer alan Park Chan-wook tarafından yönetilen filmde Kim Min-hee and Kim Tae-ri’nin heyecanlı dakikalarına şahit oluyoruz. Birbiri ile yakınlaşan iki kadının hayatlarının ilerleyişi sırasında yaşadıkları bu birleşme verecekleri kararı bir hayli zorlaştırsa da izleyicilere keyifli zaman geçirtiyor.

3. Bad Moms – Eyvah Annem Dağıttı!

Bad Moms – Eyvah Annem Dağıttı!

Genç oyuncu Mila Kunis’in anne karakterini başarı ile sergilediği Eyvah Annem Dağıttı filminde, yalnız anne Amy Mitchell bir süre kötü anne olarak kendine vakit ayırmak ister. Bu esnada karşısına çıkan Jay Hernandez ile yaşadığı ateşli dakikalar ise seyircilerin zevk alacağı görüntülerin oluşmasını sağlayacaktır.

4. Deadpool

Deadpool

Bir aksiyon filmine nazaran birçok eğlenceli ve sahne barındıran Deadpool aynı zamanda sevişme sahneleri ile de dikkat çekti. Başrollerinde Ryan Reynolds ve Morena Baccarin’in yer aldığı bu sahneler filme daha bir keyif katmış.

5. Dirty Grandpa – Çılgın İhtiyar

Dirty Grandpa – Çılgın İhtiyar

Robert De Niro’yu sevişerken görmeyeli uzun yıllar olmuştu. Hem de böyle bir çıtır ile. Aubrey Plaza ile ateşli dakikalarını izlediğimiz filmde yaşlı erkeklere ilgisi olan bir genç kızın hikayesini görebilirsiniz.

6. Knock Knock – Yanlış Kapı

Knock Knock – Yanlış Kapı

Keanu Reeves’i aslında pek böyle rollerde görmeye alışkın değiliz. İyi bir aile babası olan Reeves, eşi ve çocuklarının olmadığı yağmurlu bir günde kapıyı çalan iki kızı içeri alır ve bir anda kendini onlarla sevişirken bulur. Ancak işler pek de iyi gitmez.

7. Spectre

Spectre

Bond’umuz Daniel Craig ve yılların eskitemediği seksi yıldız Monica Bellucci’nin muhteşem bir sahnesini içeren filmde aksiyon hiç bitmiyor. Her Bond filminde olduğu gibi bu filmde de sevişme sahnesi oldukça ateşli olmuş. Çiftin uyumu ise tartışılmaz.

8. Carol

Carol

Cate Blanchett ve Rooney Mara arasında geçen bu lezbiyen sevişme sahnesi oyunculara Oscar adaylığı kazandırdı.

9. The Boy Next Door – Komşu Evdeki Çocuk

The Boy Next Door – Komşu Evdeki Çocuk

Jennifer Lopez ve Ryan Guzman tarafından canlandırılan sahnede genç ve yakışıklı komşu ile arasında geçen yasak ilişki nedeni ile Jennifer Lopez’in başı bir hayli derde giriyor. Sahnenin ne kadar ateşli olduğundan bahsetmeye gerek yok.

10. Fifty Shades of Grey – Grinin Elli Tonu

Fifty Shades of Grey – Grinin Elli Tonu

Böyle bir liste yapıp Grinin Elli Tonundan bahsetmemek olmazdı. Dakota Johnson ve Jamie Dornan’ın uzun hikayelerini mutlaka izlemelisiniz.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)