Yaşlanmak kimileri için kırışmak ve buruşmaktan ibaret olsa da öyle kadınlar var ki yaşlandıkça yıllanmış birer şarap gibiler. Ünlü kadınlar arasından erkeklerin ileri yaşlarına rağmen seksi ve cezbedici bulduğu 5 kadını sizler için derledik.

1. Madonna

Madonna

Adı tam olarak Madonna Louise Ciccone olan ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Michigan eyaletinde 1958 yaşında doğan Madonna, moden danslar alanında eğitim almak için New York’a gitti. Burada tanıştığı arkadaşlarıyla kurdukları müzik grubunda bir süre davulcu olarak çaldıktan sonra  grupta gitaristlik ve vokalistlik de yaptı. Ancak esas başarısını 1984 yılında çıkardığı Like a Virgin ve 1985 yılında çıkardığı True Blue albümleriyle en çok satanlar arasına girdikten sonra yakalayan ünlü kadın sonraki yıllarda çıkardığı albümler ve şarkılarla tamı tamına 3 nesle hitap etmeyi başardı. 2000’li yılların başında yaptırdığı estetik operasyonlar ve işlemlerle gündeme gelen yıldız şarkıcı 59 yaşında olmasına rağmen hala konserlerinde fazlasıyla cesur kıyafet seçimleri yapabiliyor. Kendisine sorulduğunda operasyonlarla ilgili yorum yapmaktan kaçınan sanatçı spor ve doğru beslenmenin de genç kalabilmek ya da genç görünebilmek için fazlasıyla önemli olduğunu belirtiyor.

2. Eva Longoria

Eva Longoria

Daha önceden de keşfedilmiş olmasına rağmen bir dönem Amerika’yı ekran başına kitlemeyi başaran ve hatta ülkemizde de uyarlaması yapılmış Desperate Housewives dizisinde canlandırdığı Gabrielle Solis karakteri ile zaten varolan şöhretini katlayan İspanyol oyuncu da yaşına rağmen hala dünyanın en seksi kadınları arasında gösteriliyor. 1975 doğumlu olan aktris, geçmişte NBA’de oynayan ünlü Amerikalı basketbolcu Tony Parker ile yaşadığı sansasyonel ilişki ile gündeme gelmişti. 2005 yılında boy gösterdiği ve seksapelini sergilediği bir dondurma reklam filmi çekimi o kadar başarılıydı ki marka tüm Dünya’da aynı reklamı kullandı. Kendisi de Madonna gibi güzelliğinin sırrını beslenme ve spora bağlasa da bizce Latin ırkının dillere destan güzelliğinden de payını fazlasıyla almış.

3. Shakira

Shakira

Listemizde bulunan ikinci İspanyol ünlü olan Shakira günümüzde hala popülerliği üst seviyede olan bir isim. Ancak doğum tarihine baktığımızda 1977 gibi hepimizi dumura uğratabilecek bir tarihle karşılaşıyoruz. Barcelona’lı ünlü futbolcu Pique ile evlendikten sonra ilki 2013 ikincisi ise 2015 yılında iki çocuk annesi olduğunu da belirttiğimizde hala koruduğu formu ve güzelliğini takdir etmemek elde değil.

4. Monica Bellucci

Monica Bellucci

Asıl adı Monica Anna Maria Bellucci olan İtalyan aktris de listemizin olmazsa olmaz isimlerinden. 1964 doğumlu ünlü oyuncu aldığı çeşitli eğitimlerin ardından 1992 yılında birçok ünlü oyuncunun da rol aldığı bir Coppola filmi olan  Bram Stoker’s Dracula filminde dracula’nın vampir kadınlarından birini canlandırdı. Bunun ardından yıldızı git gide daha çok parlayan ünlü isim günümüzde hala güzelliğini koruyan isimlerden.

5. Halle Berry

Halle Berry

Amerikalı siyahi aktris de listemizde 1966 doğumlu olmasına karşın hala koruduğu güzelliği ve formu dolayısıyla yer buluyor.  Doğum yeri olan Amerika’da geç yaşta keşfedilen ünlü oyuncu pek çok Holywood yapımı dizide başrolleri bir çok aktörle paylaştı. Şuan 51 yaşında olan Halle Berry için oyunculuk yaparken hiç vazgeçmediği hobilerinden olan tenisin fiziksel görüntüsünü genç tutmasına fazlasıyla yardımcı olduğu bir gerçek.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)