Kadınların erkeklerde olduğu gibi erkeklerinde kadınlarda seksi bulduğu bazı meslekler var. Sizler için bu meslekleri derledik.

1. Avukat

Avukat

Erkekler her zaman güçlü kadınları seksi bulur. Bu evrede avukatların sinsi ve yalancı olduğunu görmezden gelmelisiniz. Gerçekten iyi bir avukat çalışkan, zeki ve sadıktır. Bu özellikler ise erkekleri kendisine çekmektedir.

2. Öğretmen

Öğretmen

Eğitimli kadınlar her zaman erkekler için çekicidir. Zeki, saygı değer ve kendisine güveni olan kadınlar günümüzde erkekleri kendisine çekmeyi başarmaktadır.

3. Hostes

Hostes

Kadınların olduğu gibi erkeklerin de üniformaya karşı bir zaafı vardır. Belki de hosteslerin uçaklarda sakin ve rahatlatıcı bir tavrı olmasından ötürüdür.

4. Bankacı

Bankacı

Bankacı kadınların çekici olmasının sebebi ise finans konularına tutkuyla bağlı olmasından kaynaklanmaktadır. Sadece bankacılar değil finans konularına tutkuyla bağlı olan kadınların da seksi olduğu düşünülür.

5. Polis

Polis

Birçok erkeğin güçlü ve cesur kadınlardan hoşlandığını görebiliyoruz. Günümüzde bu özellikleri olan birçok kadın suçlu peşinde koşmaktadır.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)