Erkekler için güzellik kadar çekiciliğin de önemli olduğu bilinmektedir. Bizler de erkeklerin cinsel açıdan çekici bulduğu kadın tiplerini sizlerle paylaşacağız. Böylece kendinizi daha rahat konumlandırabileceksiniz.

1. Bakımlı kadınlar

Bakımlı kadınlar

Erkeklerin birçoğu, partnerlerinde temizlik ve titizlik ararlar. Aynı zamanda bakımlı bir kadın, erkeğe olduğundan daha fazla çekici gelmektedir. Temiz ve düzgün tırnaklar, doğru bir makyaj, güzel bir koku ve kadına yakışan kıyafetler, erkekleri cezbetmek için yeter de artar.

2. Zeki kadınlar

Zeki kadınlar

Zeki olmak insanlarda farklı duygular uyandırmaktadır. Zekasını konuşturan ve bilgisini ortaya döken kadınlar, erkekleri etkileme yolunda çok büyük bir adım atabilirler. Böylelikle kadın ilişkiye daha hakim olacaktır. Ayrıca erkekler, yataklarında zeki kadınlarla birlikte olmak isterler.

3. Azimli kadınlar

Azimli kadınlar

Azim ve hırs, doğuştan gelen bir özelliktir. Bu özelliğe sahip olup yaptığı bütün işleri en güzel biçimde tamamlayan kadınlar, erkekler tarafından ilgi çekmektedir. Erkek, aynı azmi yatakta da göreceğini düşündüğünden bu tip kadınları daha seksi bulmaktadır.

4. Başarılı kadınlar

Başarılı kadınlar

İş, okul veya herhangi bir etkinlikte başarılı olmuş, özel yeteneklere sahip olan kadınlar erkekler tarafından adeta “tanrıça” ilan edilmektedir. Ayrıca yapılan araştırmalar da başarılı kadınların cinsellikte aynı performansı sergilediğini göstermektedir.

5. Otoriter kadınlar

Otoriter kadınlar

Olaylara hakim, son sözü söylemeyi bilen kadınlar erkekler tarafından her daim ilgi çekmeyi bilmiştir. Bu sebeple eğer otoriter bir yapıya sahipseniz, çokça arzulanacağınızı ifade edebiliriz.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)