Erkeklerin hoşuna giden ve partnerlerinden isteyebilecekleri bazı konular söz konusu. Bunların arasında, farklı seks pozisyonları denemek de yer alıyor. Özellikle uzun süreli ilişkiniz varsa, aranızdaki bağı güçlendirecek de bir hareket olacağından hiç şüphemiz yok.

1. Kovboy pozisyonu

Kovboy pozisyonu

Bu pozisyon sırasında, kadın daha hakim olduğu için diğer pozisyonlara göre daha fazla zevk alacaktır. Bunun için erkeğin yatağa uzanması ve bacaklarını açması gerekiyor. Kadının ise, arkası dönük bir şekilde oturarak girişi ayarlaması lazım.

2. Denizyıldızı pozisyonu

Denizyıldızı pozisyonu

Burada erkek üstte yer alıyor. Kadın yatağın üzerine elleri ve ayakları açık bir şekilde adeta bir yıldız gibi uzanır. Erkek de aynı şekilde partnerinin üzerine uzanarak eşleşmeyi sağlar. Erkek kadının vücuduna tümüyle hakim olacağı için romantik bir pozisyon da sayılmaktadır.

3. El arabası pozisyonu

El arabası pozisyonu

Hem kadın hem de erkekler için zevk veren pozisyonlardan biri olan el arabasında, kadın emekler gibi ellerini ve dizlerini kullanarak yataktan veya bulunduğu yerden destek alır. Erkek ise arkasından gelir ve birleşme gerçekleşir.

4. Sarmal pozisyonu

Sarmal pozisyonu

Misyoner pozisyonunu sevenler için oldukça ideal bir alternatiftir. Partnerinizin arkasından, sırtına bacaklarınızı sararak yapabileceğiniz bir pozisyondur. Daha iç içe ve derin bir seks olacağı için zevk oranı da fazladır.

5. Kelebek pozisyonu

Kelebek pozisyonu

Kadının bu pozisyonda belden aşağısı daha serbest duracak bir şekilde olmalıdır. Elleri açık şekilde yatağın ucunda duran kadının hizasına ise partneri gelmelidir. Hakimiyet erkekte olacağı için en zevk aldığı pozisyonlardan biri olabilir.

6. Kalça pozisyonu

Kalça pozisyonu

Köpek pozisyonundan farklı olan bu pozisyonda,  kadın ayakta olmalıdır. Kalçalardan hoşlanan erkekleri mutlu edecek bu pozisyonda, kadın hafifçe eğilmeli ve bacaklarını açmalıdır. Erkek, bu pozisyonda daha derin bir giriş yapabilir ve kadını kolayca yönlendirebilir.

7. X pozisyonu

X pozisyonu

Kadın ve erkeğin iç içe olduğu bu pozisyonda bacakların birbirine sarmalanması önemli olan noktadır. Her iki kişi de yüz yüze bakacak şekilde yan yana uzanmış olmalıdır. Diğer pozisyonlara oranla kolay gelse de, zor olanlarından biridir. Yüksek zevk için daha esnek olmalısınız.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)