Günümüzde futbolcuların sadece oynadığı futbolu konuşmuyoruz. Sahip olduğu araçları, gece hayatını ve ailelerini kısacası her şeyi konuşuyoruz. Bazı futbolcuların ise özellikle seks hayatlarının ön planda olduğunu görebiliyoruz. Dünyaca ünlü birçok futbolcunun seks skandalı bulunuyor.

1. Ronaldo

Ronaldo

Ronaldo 2008 yılındayken bir otelin odasına üç tane eskort kadın davet etmiş. Fakat bu davetliler travesti çıkmıştır. Ronaldo her ne kadar susmaları ve medyaya lanse edilmemesi için yüklü miktarda para vermiş olsa da olay medyaya sızmış. Ronaldo bunun üzerine sadece kendini eğlendirmek istediği belirtmiştir.

2. Ryan Giggs

Ryan Giggs

Eski efsane futbolcu, 8 yıl boyunca yengesi olan Natasha Giggs ile ilişki yaşamış. Bu olay ortaya çıktığında ise İngiltere’de şok etkisi yarattığını söyleyebiliriz. Erkek kardeşi bu olayı ortaya atınca ise çift boşanmış.

3. John Terry

John Terry

Wayne Bridge, arkadaşı olan John Terry’nin kız arkadaşıyla 4 ay boyunca birlikte olduğunu öğrendiği zaman bu konu uzun bir süre gündemde kaldı. John Terry ailesiyle beraber çok güzel görüntüler verdiği için bir gazete tarafından yılın babası bile seçilmişti.

4. Ashley Cole

Ashley Cole

Aldatma olaylarıyla gündeme gelen futbolcular arasında Cole da yer almaktadır. Yıldız 2006 yılında evlendikten sonra 2 yıl sonrasında bir kuaför ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Eşinin onu affetmesinden sonra ortaya gelen dört farklı iddiada barağın taşmasına sebep olmuştu.

5. Wayne Rooney

Wayne Rooney

Rooney’in gittiği genel evin kapısında duran adam ona kariyerini mahvetmeden buradan çek git demiştir. Sonrasında ise Rooney’in kedi kıyafetleri giyen 48 yaşında bir kadınla görüntüleri çıkması nişanlısıyla arasını bozmuştu.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)