Listede Türkiye'yi boşuna beklemeyin, bir de modern olacak dediğimiz bir çok ülke var. Cinsel yönden eksik kalmış bu ülkelere bakarken eminim sizde şaşıracaksınız.

1. Danimarka

Danimarka

Küçücük bir ülke olmasına rağmen, 5.5 milyon donörü kendine bulabilmiş. Dünyanın en büyük sperm bankası haline gelmiş bu yer Danimarkalı malum 'Viking' geni taşıdıkları için bir çok çiftin bu havuzdan yararlanmak istemesine neden oluyor. Yıllık ortalama cinsel ilişkiye girme sayısı 98.

2. İrlanda

İrlanda

İngilizlere göre daha namuslu takılan İrlanda listeye 9. sıradan giriş yapıyor. Bence biraz forma girmeleri gerekiyor. Yıllık ortalama cinsel ilişkiye girme sayısı 97.

3. Tayland

Tayland

Seks turizminin zirvesinde olan Tayland'da bu listede yer alıyor. Cinselliği tamamiyle işe dökmüş olan Tayland'da ilişki süresinin en kısa olduğu ülke olarakta başı çekiyor. İçlerinde cinsel hayatı spor olarak yapanlar varsa şaşırmam. Tayland'da da yıllık ortalama cinsel ilişkiye girme sayısı 97.

4. İsveç

İsveç

Malesef listede İskandinavya'dan İsveç'te var. Galiba aralarında cinsel ilişkiye girebilmek için genel kültür yarışması yapıyorlar. Ülkenin her şeyi sanatsal yapıda, cinsel hayatının da olmadığı ne malum. İsveç'te yıllık ortalama ilişkiye girme sayısı 92.

5. Tayvan

Tayvan

Bekaretin önemli olduğu bir ülke olan Tayvan'da cinsel ilişkiye çok önem verilmediğini görüyoruz. Tayvanlı erkeklerin cinsel ilişki olayına pek yaklaşamaması sanırım Avrupalı erkeklerin daha çok tatmin edebildiklerini gördükleri için. Bu acı gerçek Tayvanlı kızların gözünün daha çok dışarıdaki Avrupalılara kaymasına sebep olmuş olabilir. Tayvan'da yıllık ortalama ilişkiye girme sayısı 88.

Bonus: Tayvan yasalarına göre damadın akraba ya da arkadaşlarından biri yeni gelinin bekaretini alarak damadı bu sıkıcı ve istenmeyen görevden kurtarır.

6. Vietnam

Vietnam

Vietnam'da da bekaretin önemli olduğunu vurgulamadan geçemeyiz. Vietnam'da cinsel hayatla ilgili tutuculuk söz konusu. Ülkede yaşayanların yarısından fazlası ilişkiye girmek için düğün gecelerini bekliyor. Bu ufak ülkenin yıllık ilişkiye girme ortalaması 87.

7. Malezya

Malezya

Asya ülkelerinin çoğunluğunda bekaretin öneminden bahsettiğimiz gibi Malezya'da da işler böyle yürüyor. Kadınlar kötü kokulu bir bitkinin afrodizyak etkisinin olduğunu bildikleri için bunu yemekten hiç çekinmiyorlar. Malezya'da kadınların çoğunluğu seks hayatlarındaki partner değişikliğiyle ilgili bilgi vermekten kaçınıyor. Bu ülkenin yıllık ilişkiye girme ortalaması 83.

8. Endonezya

Endonezya

Dünya'nın en fazla Müslüman nüfusa sahip ülkesi Endonezya'da, kadınlar ömürleri boyunca ortalama iki kişiyle beraber oluyorlar. Dünya ortalamasının bayağı altında kalan Endonezya'da her beş kadından birinin partnerine striptiz yapmaktan hoşlandığı açıkça belirtilmiş. Kendi içlerinde kim bilir neler yaşıyorlar. Bu ülkenin yıllık ortalama ilişkiye girme sayısı 77.

9. Singapur

Singapur

Singapurlu kadınların az bir kısmı cinsel hayatından memnun. Seks hayatlarının fazla hareketli olmadığını söyleyen Singapurlu kadınlar bunun sebebini Singapur'da pornografinin ve eşcinselliğin yasak olmasına bağlıyor. Bu ülkenin ortalama yıllık ilişkiye girme sayısı 73.

10. Japonya

Japonya

Japonya'da işler biraz karışık. Evlenen kadınların eşleri çocuklarının annesi olarak gördükleri için çocuk yaptıktan sonra eşlerinden ziyade başka kadınlarla seks yapmayı tercih ediyorlar çünkü çocuklarının annesi olan kadının kutsal olduğuna inanıyorlar. Japonya'da seks hayatı açısından 18-34 yaş arası kişilerin belirli bir kısmı hiç cinsel deneyimi olmadan hayatına devam ediyor. Bu ülkenin yıllık ilişkiye girme ortalaması 45. Çok üzücü bir sonuç. :(

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)