Sinema tarihinde birçok film bulunmaktadır. Filmlerden bazıları normal bir senaryo ile birlikte çekilirken bazıları ise cinselliği fazla abartmaktadır. Bazı filmler erotizmin abartıldığı filmler olmaktadır. Yazının devamında cinselliğin fazla olduğu filmler bulunmaktadır.

1. Aşk Kadınları

Aşk Kadınları

1969 yılında seyirciler ile buluşan bu film iki kız kardeşi anlatmaktadır. Birinci Dünya Savaşı öncesinde olan bu iki kardeşin aşk maceralarını anlatır.

2. Mavi En Sıcak Renktir

Mavi En Sıcak Renktir

Film henüz cinsel tercihlerinden emin olmayan bir kızı anlatmaktadır. Kız zamanla eşcinselliği tercih etmektedir. Bu tercihinin ardından yaşadığı maceralar filmde anlatılmaktadır.

3. Benimle Ol

Benimle Ol

Film, hayatını cinsellik üzerine kuran bir kadını anlatmaktadır. Kadın cinselliğe doymayan, tüm ilişkilerini sadece cinsellik adına yaşayan biri olmaktadır. Ancak bir gün bir adamla tanışır ve hayata olan tüm bakış açısı değişmektedir.

4. Ateşli Oda

Ateşli Oda

Filmin başrollerinde iki kadın yer almaktadır. Bu iki kadın Roma'da bir otelde bazı maceralar yaşamaktadır. Yaşanan tüm dakikalar film içerisinde bulunmaktadır.

5. İntikam Gecesi

İntikam Gecesi

Film bir hayat kadınının üstünden gitmektedir. Bu hayat kadını bir gün emekli olmaya karar verir. Emekli olmadan önce son bir işe gidecektir. Ancak gideceği bu iş tüm hayatını değiştirecektir.

6. Grinin Elli Tonu

Grinin Elli Tonu

Filmde bir edebiyat öğrencisi olan Anastasia ve zengin bir iş adamı olan Christian Grey anlatılmaktadır. Bu ikilinin yaşadığı maceralar filmde yer almaktadır.

7. Mezarına Tüküreceğim

Mezarına Tüküreceğim

Film toplamda 3 seri olmaktadır. Filmde bir kadın cinsel istismar yaşamaktadır. Yaşadığı bu cinsel istismarın ardından intikam almak istemektedir.

8. Bir Kadının Seks Günlüğü

Bir Kadının Seks Günlüğü

Filmin başrolünde bulunan kadın cinsel istekleri olan ve cinselliğe doymayan biri olmaktadır. Yaşadığı ilişkileri, maceraları isminden de anlaşılacağı gibi seks günlüğü olarak tutmaktadır.

9. The Voyeur

The Voyeur

Film, genç üniversite profesör olarak çalışan bir adamı anlatmadır. Adamın karısı ile arasında hastalıklı bir ilişki bulunmaktadır. Adamın karısıyla olan bu ilişkisi filmde anlatılmaktadır.

10. Zevkler ve Sancılar

Zevkler ve Sancılar

Filmde bir kadın başrol olarak oynamaktadır. Bu kadın zengin ve güzel olmaktadır. Zevkleri adına her şeyi yapabilen bu kadının maceraları filmde konu alınmıştır.

11. Novo

Novo

Filmde Graham adında bir adam yer almaktadır. Ancak Graham 1 günlük bir hafızaya sahip olmaktadır. Her güne yeni bir sayfa açarak başlayan bu adamın yaşadıkları maceraları konu almaktadır.

12. Melissa P.

Melissa P.

Filmde Melissa adında bir kız bulunmaktadır. Bu kız henüz cinselliğini keşfetmemiştir. Filmde ise kızın cinselliğini keşfetme süreci anlatılmaktadır.

13. Düşler, Tutkular ve Suçlar

Düşler, Tutkular ve Suçlar

Filmde 3 öğrenci konu alınmıştır. Bu 3 öğrenci birbirlerinin hayatlarını ve cinselliklerini test etmektedir

14. Kışkırtma

Kışkırtma

Film bir kadın ve bir adamı konu almaktadır. Bu adam ve kadın arasında oluşan şehvetli ilişki filmde anlatılmaktadır.

15. İtiraf: Bölüm 1

İtiraf: Bölüm 1

Film 2 seriden oluşan bir film olmaktadır. Filmde nemfomanyak bir kadın ve bu kadının yaşadıkları anlatılmaktadır.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)