Birçok televizyon dizisi oldukça çok sayıda sevişme sahnesini cesurca televizyon ekranlarına taşıyor. Bu diziler arasında en çok konuşulan ve bilinenleri sizler için şu şekilde derledik.

1. Shameless

Shameless

Shameless gelmiş geçmiş en başarılı sit-comlar arasında yerini birçok ödül ile sağlamlaştırmış Amerikan yapımı bir televizyon dizisi. Ülkemizde de yakın zamanda uyarlanma bir versiyonu yayınlanmaya başlayan Shameless’ta Fiona Gallagher karakterini Emmy Rossum canlandırıyor ve güzel oyuncunun dizi içerisinde birçok sıcak sahnesi bulunuyor.

2. Spartacus

Spartacus

Andy Whitney’in kansere yenik düştüğü ilk sezonun ardından zar zor da olsa tamamlanan Spartacus oldukça iç gıcıklayıcı sahnelere sahip. Dizinin oldukça çok kişi tarafından takip edilmesinde Spartacus’un destansı hikayesinin yanında bu sahnelerin de bir payı olduğu oldukça açık.

3. Game Of Thrones

Game Of Thrones

Ensestten genelev sahnelerine kadar birçok farklı sahnesi ile adından sıkça söz ettiren Game of Thrones da bu listenin olmazsa olmazlarından. Dizide Sibel Kekilli’nin yer aldığı sezon da dahil olmak üzere her sezon magazin gündemini oldukça meşgul eden çok sayıda böyle sahne bulunuyor. Bu yönüyle oldukça çok eleştiri de alan dizinin bu sahneleri HBO tarafından dizinin ilk sezonundan itibaren ya kesilerek ya da kısaltılarak yayınlanıyor.

4. Sex and the City

Sex and the City

Kadrosunda Eva Longoria’yı da bulunduran ve efsaneleşen karakterlere sahip Sex And The City, cinsel içerikli sahneler denildiği zaman akla gelen ilk yapımlar arasında yer alıyor. Birçok ülkede farklı uyarlamaları çekilen dizinin seveni ve fanı döneminde oldukça fazla sayıdaydı. Bunun sebebinin dizinin sahneleri mi yoksa sıradışı hikayesi mi olduğunun yorumunu sizlere bırakıyoruz.

5. Vikings

Vikings

Hala devam eden diğer bir yapım da Vikings. Dizide oynayan birbirinden güzel kadın oyuncuların yanı sıra sevişme sahneleri de dizinin sık sık bu sahnelerle anılmasına sebep oluyor. Gelecek sezonlarda ne olacak bilemeyiz ama sevişme sahnelerinin yer alacağı hemen hemen kesin gibi.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)