Bilim insanları her şey üzerinde araştırma yaptığı gibi seks üzerinde de derinlemesine araştırmalar yapmaktadır. Bu evrede cinsel hayatınızı değiştirecek birçok önerinin geldiğini söyleyebiliriz.

1. Seks sırasında çorap giyin

Seks sırasında çorap giyin

Hollandalı bilim insanları seks sırasında çorap giydiğiniz takdirde orgazm olma ihtimalinizin artacağını iddia ediyor. Özellikle soğuk cinsel arzuyu azalttığı için hem kadınlarda hem de erkeklerde etkili olan bir yöntemdir.

2. Ciddi erkekler daha çekici

Ciddi erkekler daha çekici

Her ne kadar kadınların komik erkeklerden hoşlandığı düşünülüyor olsa da ciddi erkeklerin daha çekici olduğu ve seks için tercih edildiği düşünüyor.

3. Gülümseyen kadınlar daha çekici

Gülümseyen kadınlar daha çekici

Erkeklerin seks için tercih ettiği kadın tipi ise genellikle gülümsemekten hoşlanan kadınlardır.

4. Terlemekte bazen çekici olabilir

Terlemekte bazen çekici olabilir

İnsanlar terlediği zaman androstadienone hormonu salgılanmaktadır. Bu salgılanan hormon özellikle kadınların daha iyi bir moda girmesine yardımcı oluyor. Cinsel istekler konusunda artış olduğunu da söyleyebiliriz.

5. Göbekli erkekler cinsellikte daha iyi

Göbekli erkekler cinsellikte daha iyi

Aslında birçok kişi bu bilgiye şüphe içerisinde yaklaşmaktadır. Erciyes Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmaya göre kaslı erkekler genellikle erken boşalmaya daha fazla yatkındır.

6. Kirli sakal etkisi

Kirli sakal etkisi

Son zamanlarda erkekler arasında en çekici durumlardan birisi kirli sakaldır. Kirli sakalın birçok erkeği çok seksi gösterdiği kabul edildi.

7. Kegel egzersizleri cinsel performansı artırıyor

Kegel egzersizleri cinsel performansı artırıyor

Cinsel performansını artırmak isteyen kişiler Kegel egzersizleri yaparak bunu gerçekleştirme imkanına sahip oluyor. Aynı zamanda orgazm şiddetini artırarak ereksiyona faydalı olduğunu söyleyebiliriz.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)