Büyük ve dolgun göğüsler erkeklerin birçoğuna daha çekici gelmektedir. Peki büyük göğüslü kadınlar erkekleri neden tahrik ediyor? Cevabını maddeler halinde bulabileceksiniz.

1. Kadın güçlü bir imaj çiziyor

Kadın güçlü bir imaj çiziyor

Nedendir bilinmez ancak yapılan araştırmalar, büyük göğüslü kadınların daha güçlü bir imaj çizdiklerini ortaya koymuş. Bu da erkeklere oldukça çekici geliyor ve tahrik olmalarına sebebiyet veriyor.

2. Erotizmi simgeliyor

Erotizmi simgeliyor

Kıyafetin dekolte kısmından kendini gösteren göğüsler, vücudu daha erotik hale getiriyor. Görünmeyen yerlerin şehvetini çağrıştıran göğüsler erkeği de baştan çıkarmak için gerekli tüm şartları sağlıyor.

3. Kadına estetik bir görünüm kazandırıyor

Kadına estetik bir görünüm kazandırıyor

Özellikle kilolu olmayan ancak büyük göğüslere sahip olan kadınlar erkeklere inanılmaz çekici geliyorlar. Ayrıca büyük göğüsler estetik bir görünüm kazandırdığı için erkeğin etkilenmemesi imkansız hale geliyor.

4. Dişiliği ortaya çıkarıyor

Dişiliği ortaya çıkarıyor

Her iki cinste de meme olmasına rağmen erkeklerde bu neredeyse belirsiz bir halde. Dolayısıyla büyük göğüsler dişiliği ortaya çıkarıyor ve kadın karakterini güçlendiriyor. Yani büyük göğüs gören erkek beyninde kodladığı dişi profilini rahatlıkla bulabiliyor.

5. Fantezi dünyasını süslüyor

Fantezi dünyasını süslüyor

Erkekler tatmin olmak için fantezilerden sıklıkla yararlanıyorlar. Büyük göğüsler de her türlü fanteziye hitap ettiği için ister istemez dikkat çekiyor.

6. Kıyafetleri seksi kılıyor

Kıyafetleri seksi kılıyor

Büyük göğüslü kadınlar giydiği kıyafetlerle çok daha seksi bir hal alıyorlar. Bunun sonucunda da erkek tahrik olmaktan kendini alıkoyamıyor.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)