Bulgaristan'ın En SekDünya’nın dört bir yanındaki güzel kadınlar hakkında konuşacak olursak Bulgar kadınlarının özellikle etkileyici ve güzel olduğunu söyleyebiliriz. Kuzey slavlarından olan Bulgar ırkı bu ırkın bütün güzel özelliklerini özellikle kadınlarıyla yansıtmış durumdalar. Doğu avrupa eğlence ve moda endüstrisini domine eden bu kadınlar arasından en ünlülerini sizler için derledik.si 4 Kadın Ünlüsü

1. Evgeniya Radilova

Evgeniya Radilova

Evgeniya belki de birçoğumuzun Spartacus dizisinden tanıdığı ancak adını bilmediği Bulgar bir aktris. Ülkesinde de birçok dizi ve sinema filmine imza atmış ünlü ve güzel oyuncu Hollywood yapımı birkaç filmin de kast ekibinde yer almış görünüyor.

2. Gabriela Vasileva

Gabriela Vasileva

Gabriela Vasileva 1992 doğumlu olmasına karşın sayısız moda ve güzellik markasının yüzü haline gelmiş durumda. Aynı zamanda 2012 yılında Bulgaristan’ın en güzel kadını seçilmiş ünlü isim aynı sene Miss Worlds’te 7. Sıradaydı. Birçok giyim markasının da katalog çekimlerinde boy gösteren ünlü kadın kendisine göre formunu ve güzelliğini küçük yaşlardan beri yaptığı Tenis sporuna borçlu.

3. Nina Dobrev

Nina Dobrev

Kendisini hepimizin Vampir Günlükleri’nden bildiğimiz genç oyuncu da Bir bulgar. 1989 doğumlu aktris güzelliğiyle olduğu kadsar oyunculuk performansıyla da dikkat çekiyor. Amerika’da Marie Clare dergisinin 2013 yılında yılın en güzel yabancı kadını seçtiği Nina ırkının kadınlarının güzelliğinin Hollywood yıldızları arasında en parlak temsilcilerinden.

4. Andrea

Andrea

Ülkemizde de bir ara bizleri televizyon ekranlarına kitlemiş Biri bizi gözetliyor yarışmasının Bulgaristan’da yayınlanan versiyonunda ünlü olmuş ,birçok kadının ve ülke genelinin geçirdiği estetik ameliyatlar yüzünden güzelliğini dikkate almadığı bir isim olan Bulgar şarkıcı Andrea’da en azından geçirdiği operasyonları kendisine yakıştırmış diyebiliriz. Geçmişte cinsel içerikli klipleri Bulgaristan genelinde yasaklanmış ünlü şarkıcı ilerlemiş olan yşaında rağmen oldukça bakımlı ve güzel görünmeye devam ediyor.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)