Aslında kadınlar erkeklere karşı duygularını belli etmemeye çalışırlar. Toplumsal baskılar veya fazla talepten kaynaklanan bu durum, erkekleri de zor durumda bırakmaktadır. Peki, bir kadının sizi arzuladığını nasıl anlarsınız? İşte yazımızda.

1. Gözlerini sizden ayıramıyorsa

Gözlerini sizden ayıramıyorsa

Gözler asla yalan söylemez. Kadınlar, gözlerini ayırmadıkları erkekleri hayatlarında istemekten geri kalmazlar. Ancak bu durumdan kesin emin olmalı ve size uzun süre baktığını kanıtlamalısınız. Unutmayın, uzun uzun ve gözlerini kısarak delici bakışlar atmalı. Sonra üzülürsünüz.

2. Saçlarıyla oynuyorsa

Saçlarıyla oynuyorsa

Sizle konuşurken saçlarıyla oynamaktan kendini alamıyor hatta eliyle saçlarını kıvırıyorsa bu bir işaret olabilir. Ancak burada da bu hareketin size özel olup olmadığını bilmelisiniz. Çünkü bazı kadınlar istemsiz şekilde saçlarıyla oynayabiliyorlar.

3. Sizin yanınıza gelirken kendisine çok dikkat ediyorsa

Sizin yanınıza gelirken kendisine çok dikkat ediyorsa

Yanınıza gelirken normal halinden çok daha fazla süsleniyor ve kendisine dikkat ediyorsa %80 ihtimalle sizi istiyor demektir. Tabii ki her harekette olduğu gibi bunun da sağlamasını yapmalı ve dikkatli olmalısınız.

4. Sürekli parfümünüzü kokluyorsa

Sürekli parfümünüzü kokluyorsa

Bunu bir defa değil, birkaç kez yapmalı. Eğer söylediğimiz gibi kokunuzu veya parfümünüzü sürekli kokluyorsa, büyük ihtimalle sizden hoşlanmış demektir.

5. Seksi görünmeye çalışıyorsa

Seksi görünmeye çalışıyorsa

Özellikle yeni tanıştığınız kişilerde bu tarz hareketler sezerseniz sizi arzulama ihtimali epey yüksektir. Saçlarını yana atıyor, yürüyüş ve konuşmasına özen gösteriyor ve hatta mimikleriyle şehvetli bir görünüm elde etmeye çalışıyorsa, işiniz oldukça kolay.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)