BDSM fantezisi nedir, nasıl yapılır konusu merak edilen cinsellik konuları arasında. Bu fantezi özellikle, Grinin Elli Tonu filmiyle gündeme gelse de eskiden beri var olan bu tür, popülerliğini artırarak çiftler arasındaki konumunu koruyor. Öncelikle, bu fantezi herkesin uyum sağlayabileceği bir şey değil. Çünkü BDSM olarak tabir edilen bu kavramı kısaca, şiddet içerikli seks olarak adlandırabiliriz.

Bu fanteziyi denemek istiyorsanız eşinize durumu detaylıca anlatmalısınız. Dediğimiz gibi herkesin onay verebileceği soft bir seks seçeneği değil.

Karşılıklı olarak hassas noktalarınızdan haberdar olmalısınız. Acı eşiğinizi bilmeli, neleri kaldırabileceğiniz ve nelerden haz alabileceğinizi saptamalısınız.

Seks düzenekleri, kelepçeler, ipler, kırbaçlar, seks oyuncakları, kıyafet ve kostümler gibi size uygun olan tüm ortamı oluşturmalısınız.

BDSM farklı ve sert bir fantezi türü olarak bilinse de, karşılıklı olarak rızanın olması gerekiyor. Aksi takdirde istenen zevki alamayabilirsiniz.

Bu fantezi türünde itaat kültürü esintileri bulunuyor. Bu nedenle çift arasındaki ilişki daha çok sahip- köle üzerine kuruluyor.

BDSM’nin açılımı bondage(kölelik), disipline, sadizm ve mazoşizm kavramlarından oluşuyor.

Dominant tarafta bulunan kişi, BDSM fantezinde merhamete yer olmadığını bilmeli. Sertlik, acı, baskı ve zorlama bu fantezinin temel kavramlarından. Her iki tarafta seksten zevk almaya odaklanmalıdır.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)