Victoria’s Secret ürettiği iç çamaşırı dizayn ve tasarımları ve yaptığı defileler ile adından belki de en sık söz ettiren giyim markaları arasında yer alıyor. Özellikle yılbaşlarında gerçekleştirdikleri defileler ile erkeklerin yeni yılda izledikleri ilk programlar olma şerefini uzun yıllardır başka hiçbir programa kaptırmıyor. Yakın geçmişten bu yana Victoria’s Secret melekleri arasında yer almış birbirinden güzel isimleri sizler için şöyle derledik.

1. Adriana Lima

Adriana Lima

Tartışılmaz güzelliği ile Adriana Lima uzun yıllardır Victoria’s Secret defilelerinde podyumun değişmeyen ismi konumunda. Brezilyalı güzel yıldız’ın yakın zamanda Metin Hara ile yaşadığı ilişki ile gündeme gelmişti.

2. Izabel Goulart

Izabel Goulart

Listemizde yer alan diğer bir Brezilyalı isim de Izabel Goulart. Kendisini aynı zamanda keşfeden Victoria’s Secret’ın en güzel yüzleri arasında yer alan güzel kadın aynı zamanda HBO’nun Entourage dizisinde de oynamıştı.

3. Laetitia Casta

Laetitia Casta

90’lı yılları kasıp kavuran güzellikler arasında yer alan Laetittia Casta o yıllar için bugün Angelina Jolie ya da Adriana Lima ne ise tam olarak oydu. Listemizin nostaljik üyeleri arasında bulunan Laetitta Casta bir İtalyan.

4. Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Victoria’s Secret mankenlerinin aynı zamanda harika birer Bondgirl olabileceği fikrinden yola çıkarak Casino Royale filminde izlediğimiz Alesandra Ambrosio kesinlikle Victorias Secret’ın imza yüzleri ve isimleri arasında yer alıyor.

5. Stephanie Seymour

Stephanie Seymour

Kızıl saçlı güzel kadınlar grubunun Victoria’s Secret tescilli üyesi Stephanie Seymour bir çok farklı defilelerde en cesur tasarımları taşıması ile biliniyor. NBC’nin aksiyon dalındaki dizisi olan Law and Order: Criminal dizisinin de başrolünü oynamış olan ünlü manken Victorias Secret’ın unutulmaz efsaneleri arasında.

6. Heidi Klum

Heidi Klum

İnanılması çok zor biliyoruz aslında ama Heidi Klum aslında esmer!  Saç rengi ne olursa olsun Alman mankenin Victoria’s Secret şov ve defilelerinde bugün olduğu kadar parlak bir yıldız olacağına hiç şüphe yok.

7. Tyra Banks

Tyra Banks

California Amerikan model endüstrisinin beşiği konumunda. Buna bir diğer örnek de Victoria’s Secret’ın üçüncü orijinal meleği olarak bilinen ve dudak uçuklatan bir güzelliğe sahip olan Tyra Banks.

İçeriğini Belirle! (en fazla 3 tepki verebilirsin)